Web Sayfamıza Hoşgeldiniz...

Cami Kurşun Kaplama

Camii Kaplama

Camilerimizi suyun verdiği zarara karşı koruma amaçlı olarak kurşun kaplama hizmeti vermekteyiz. Hizmetlerimizi günümüz teknolojisine camilerimizin ayak uydurarak sürdüren, en iyi su ve ısı yalıtımı çözümlerini camilerimize taşıyan Harmantepe Kurşun Kaplama, camilerimizi yeniliğe imzasını atarak ahşap çıtanın çürüme riskini tamamen ortadan kaldırıp, bunun yerine dolgu plastik çıta ve alınlıklarla malzemenin kubbeye montajını yapmaktayız. Bu sayede her biri metal olan kurşun, bakır ve alüminyum malzemeler kendi ömürlerine eş değer ömürde malzeme kullanılarak camilerimize döşenmektedir.

Camilerimizin minareleri, şadırvanlarının inşasını, kaplanmasını ve tamirini yapmaktayız. Alem takma işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz.

Eğer Sizinde kurşun, bakır, yada alüminyum kaplama uygulamalarınızda bir çözüm ortağına ihtiyacınız varsa tecrubeli personellerimizle projenize çözüm ortağı olur maksimum memnuniyet sağlarız.

Neden Kurşun Levha?


Harmantepe Kurşun Kaplama olarak alüminyum ve kurşun levha formunda kaplama yapmaktayız. Kurşun levha, yumuşaklığı sayesinde oval bir yapıya sahip olan kubbelerin kaplanmasında en uygun üründür. Kırılma ve çatlama yapmadan el ile rahatlıkla şekil verilebilir.

Yukarı Git
Whatsapp